Je to rôzne Ovplyvňuje to výber plienok podľa veľkostnej kategórie /váha, vek bábätka/ a aj spôsob ukladania plienok.  Moje ponúkané plienkové torty obsahujú od 18 ks až po 115 ks jednorázových plienok.

 

 

Plienková torta môže obsahovať iba jednorázové plienky, kombináciu s bavlnenými plienkami alebo kombináciu s výrobkami, kotré vytvoria mini výbavičku pre mladých rodičov. Napríklad textilné, drogistické,  potravinové produkty a hračky.

Plienkovú tortu vytvoríte ukladaním jednorázových plienok podľa vybraného spôsobu. Rozhodnutie ovplyvní  plánovaná veľkosť a jej obsah.

Podrobnejší opis potrebných vecí  a návod podľa mojich skúseností si prečítajte v  sekcii ,,Rady pre tvorbu vlastnej plienkovej torty,,.

Dôležité je vedieť termín, kedy budete plienkovú tortu potrebovať. Vek, hmotnosť, a pohlavie bábätka sú údaje, ktoré pomôžu vybrať praktický a plne využiteľný darček.  

V mojej ponuke sú torty, ktoré viem vytvoriť do 24 hod od prijatia platby k zaslanej objednávke.

Na základe zaplatenej objednávky Vám vyhotovím plienkovú tortu, ktorú  si môžete osobne vyzdvihnúť, alebo  Vám v cene  poštovného  bude doručená na Vami uvedenú adresu v rámci Slovenska do 2 – 3 pracovných dní. 

Ak ste sa zoznámili s detailami  vybratej plienkovej torty stačí kliknúť na okienko OBJEDNAŤ. Vyplňte svoje meno, priezvisko,mail, počet ks.

Ďalšie info –  uveďte termín kedy ju potrebujete, značku, alebo veľkost plienok, spôsob doručenia a i.

Klik na záverečné okienko OBJEDNAŤ a čakať na potvrdzovací mail, ktorý do 24 hod odošlem a v ktorom dohodneme  všetky potrebné kroky k úspešnému doručeniu.

Verím, že sa to nestane(: 

Ak to nevyriešime  dohodou, tak na vlastné náklady zabezpečím správny typ a najneskôr do 15 dní poukážem späť čiastku, ktorú ste uhradili.

Rovnako aj pred situáciou, ktorú dnes zažívame s Corona vírusom tvorím na dezinfikovanom pracovnom mieste, s ochrannými rukavicami a v súčasnosti aj s rúškom.  Momentálne nemám vytvorené hotové plienkové torty k okamžitému odberu  ale viem ich,,čerstvo napiecť,, na základe objednávok max do 3 pracovných dní.