Plienková torta je univerzálny kreatívny darček, ktorý môže mať rôzne prevedenie, tvar, farbu a veľkosť. Rozhodujúci vplyv na výber má aj osoba, ktorej ju chcete darovať ako aj pohlavie bábätka.

Ak už viete, že hľadáte plienkovú tortu pre chlapca, svoju voľbu zamerajte na odvahu. V mojej ponuke som ju zakomponovala do témy dinosaurov, športu, nespútaných motýlikov, odvážneho námorníka, milujúceho Bambiho, jednorožca, kamošov sloníkov alebo mackov.

Dnešná doba akceptuje pestrosť farieb a aj pri výbere plienkovej torty sa nemusíte riadiť tradičnými farbami určenými len pre dievčatko alebo chlapca. Plienková torta – dúha je dôkazom (: a hodí sa pre obe pohlavia.

Podľa príležitosti je vhodné zvoliť veľkosť plienkovej torty. Na výber je malá plienková torta, dvoj-, troj-, alebo štvorposchodová verzia. Obsahovať môžu iba plienky, alebo aj iné produkty, ktoré vytvoria celkový dojem. /drogéria, textil, hrkálky, hryzátka, retiazky na cumlík atď/. Mojou obľúbenou dekoráciou sú ručne skladané mini uteráčiky do rôznych tvarov, ktoré po rozbalení majú praktické využitie aj ako podbradník.

Ak máte chuť a čas urobiť plienkovú tortu sami a podľa vlastnej fantázie nahliadnite do mojej sekcie – O TORTÁCH. Podelila som sa o moje skúsenosti a uviedla doporučenia – návod na postup torty z plienok.

Ak Vám chýba čas zvoľte z mojej ponuky plienkové torty typ:

99 – Plienková torta Ja sama/ Ja sám

základ máte, nápad tiež a ja Vám želám ,, nech sa Vám to podarí ,, (:

 

Ponuka plienkových tort pre chlapcov