Plienková torta je univerzálny kreatívny darček, ktorý môže mať rôzne prevedenie, tvar, farbu a veľkosť. Rozhodujúci vplyv na výber má aj osoba, ktorej ju chcete darovať ako aj pohlavie bábätka.

Ak už viete, že hľadáte plienkovú tortu pre dievčatko, svoju voľbu zamerajte na nežnosť. Ja som ju zakomponovala v podobe motýlikov, srnčeka Bambi, jednorožca, sloníka, medvedíka alebo kvetinky.

Dnešná doba akceptuje pestrosť farieb a aj pri výbere plienkovej torty sa nemusíte riadiť tradičnými farbami určenými len pre dievčatko alebo chlapca. Plienková torta – dúha je dôkazom (: a hodí sa pre obe pohlavia.

Podľa príležitosti je vhodné zvoliť veľkosť. Na výber je malá plienková torta, dvoj-, troj-, alebo štvorposchodová verzia. Obsahovať môžu iba plienky, alebo aj iné produkty, ktoré vytvoria celkový dojem. /drogéria, textil, hrkálky, hryzátka, retiazky na cumlík atď/. Mojou obľúbenou dekoráciou sú ručne vytvorené kvety a zvieratká z mini uteráčikov, ktorých hlavným účelom je praktické využitie.

Ak máte chuť a čas urobiť plienkovú tortu sami a podľa vlastnej fantázie nahliadnite do mojej sekcie – O TORTÁCH. Podelila som sa o moje skúsenosti a uviedla doporučenia – návod na postup torty z plienok.

Ak Vám chýba čas zvoľte z mojej ponuky plienkové torty typ:

99 – Plienková torta Ja sama/ Ja sám

základ máte, nápad tiež a ja Vám želám ,, nech sa Vám to podarí ,, (:

Ponuka plienkových tort pre dievčatá